این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که جدای از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر ، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت شما شود. 

فرض کنید شما صاحب یک مغازه و فروشگاه در سطح شهر می باشید، برای فروش بیشتر و کسب درآمد بهتر این نکته حائز اهمیت است که موقعیت مکان تجاری شما در محل گذر مردم باشد. حال برای کسب و کارهای اینترنتی همین روال صدق میکند این گونه که وب سایت شما مثل یک مکان تجاری در خیابان موتورهای جست و جو ( گوگل و ... ) میباشد. شما میتوانید با “سئو و بهینه سازی وب سایت” به این هدف والا دست پیدا کنید.

طبق آمار به دست آمده، جایگاه اول گوگل حدود 40 تا 60 درصد بازدیدکنندگان را به خود جذب میکند. این عدد شگفت آور میتواند در تعداد بازدیدکنندگان، برای وب سایت های اینترنتی ، مشتریان زیادی را به ارمغان آورد. پس حضور در جایگاه اول گوگل در کلمات کلیدی هدف میتواند تبلیغ و بازاریابی بسیار خوبی برای هر نوع کسب و کار اینترنتی باشد.

 

سئو و بهینه سازی سایت در شیراز

 

خوشبختانه دست یابی به جایگاه اول گوگل چندان دور از دسترس هم نیست اما سئو و بهینه سازی وب سایت هم چندان کار سهل و آسانی نیست . رعایت یک سری استانداردهای مشخص و آشنایی با الگوریتم ها و سیاست های گوگل در رتبه بندی سایت ها، مواردی ضروری برای موفقیت در این زمینه است. از طرفی این سیاست ها دائما در حال تحول و بهینه شدن هستند، لذا بروز ماندن در حوزه سیاست های سئو و بهینه سازی وب سایت و آگاهی از آخرین تصمیمات گوگل امری ضروری به شمار می آید.

عوامل موثر در کسب جایگاه مناسب در گوگل

اصول و قواعد سئو بسیار حائز اهمیت است. اصولی که تسلط بر آن نیازمند مطالعه، آزمون و خطا، بررسی لحظه ای اخبار گوگل و دانش فنی کافی در این حوزه است. نتیجه بررسی ها، چندین عامل موثر در کسب جایگاه برتر گوگل را نشان میدهد که برخی از آنها عبارت است از:

 • انتخاب کلید واژه
 • شناخت ساختار کامل سایت
 • استراتژی بازاریابی آنلاین و ترغیب به واکنش
 • لینک سازی

مرکز ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در شیراز ، وب بلد با اجرای پروژه های موفق بسیاری در زمینه بهینه سازی سایت، راهکاری همیشگی در اختیار شما قرار میدهد. سئو و بهینه سازی فرآیندی زمانبر و تخصصی میباشد که درآمدزایی بلند مدت نیز به همراه خواهد داشت. سئو سایت فرآیندی پیچیده می باشد و از الگوهای خاصی پیروی میکند. خدمات منحصر بفرد سئو در وب بلد به شرح زیر است:

 1. مشاوره سئو
  وب بلد مفتخر است که تجربه چندین ساله خود در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت را با شما به اشتراک بگذارد. مشاوران ما با اتکا به دانش و تخصص بالای خود در حوزه سئو و بازاریابی آنلاین، آنالیز مناسبی از وضعیت سئو سایت شما ارائه کرده و اطلاعات سودمند و مفیدی را در اختیارتان قرار میدهند.
 2. سئو on page
  دپارتمان فنی مرکز ارئه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت شیراز ، وب بلد با بررسی دقیق المان های کدنویسی موثر در سئو سایت شما چه در مرحله طراحی و کد نویسی اختصاصی، با بهینه سازی کدنویسی مطابق با استانداردهای وب، خدمات ویژه ای در زمینه سئو on page ارائه میدهد.
 3. سئو off page
  در سئو off page روی بسترهای مرتبط اما خارج از وبسایت شما تمرکز شده که نهایتا منجربه بهبود جایگاه سایتتان میشود. لینک سازی اصولی، تولید محتوا، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی و… اموری ست که در این دسته بندی قرار میگیرند.
 4. تولید محتوای استاندارد
  این روزها بیش از هر چیزی، محتوا و کانتنت مناسب نظر گوگل و موتورهای جستجو را جلب میکند و موجب کسب جایگاه بهتر در میان رقبا میشود. آشنایی با قواعد نگارش، استفاده اصولی از کلمات کلیدی در متن، تسلط به کار با تصویر، صوت و ویدئو، انتشار مقاله با محتوای کاربرپسند و… در کنار یکدیگر به تولید یک محتوای استاندارد می انجامد. مرکز سئو و بهینه سازی وب سایت در شیراز ، وب بلد در این امر بسیار مهم با شما خواهد بود.
 5. پشتیبانی سئو
  از آنجا که سئو امری یکبار اجرا نبوده و مستلزم پویایی و حرکت رو به جلوی دائمی ست، مرکز سئو و بهینه سازی وب سایت در شیراز ، وب بلد با تیمی توانا و کارآزموده با ارائه خدماتی بی نظیر و پایبندی به اصول مشتری مداری، گام به گام تا فتح قله های رشد و ترقی با شما همراه خواهد بود.

مراحل سئو و بهینه سازی سایت در وب بلد

بررسی کلمات کلیدی و میزان رقابت

آیا میدانید چه کلماتی بازدیدکننده بیشتری برای شما جذب میکنند؟ آیا میدانید با چه کلمات یا عباراتی در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده میشوید؟ آشنایی با مفاهیم انتخاب کلمات کلیدی و بررسی میزان ارزش واقعی آنها، جزء نخستین و مهمترین گام هایی است که برای سئو برداشته میشود. مرکز ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در شیراز ، وب بلد نیز طی آنالیز قوی و با توجه به فضا و حوزه کاری شما بهترین کلماتی که میتوانید برای کسب جایگاه مناسب گوگل روی آن تمرکز و سرمایه گذاری کنید را مشخص میکند.

 

سئو و بهینه سازی سایت در شیراز

 

 بررسی ساختار داخلی سایت

همواره استانداردها و قواعد مشخصی برای ساختار و اسکلت بندی سایت وجود دارد که پیروی از آنها برای کسب جایگاه معتبر و سئوی بهینه ضروری ست. مرکز ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت در شیراز ، وب بلد نیز در این راستا اقدام به بررسی دقیق و فنی ساختار وبسایت کرده و در صورت لزوم آن را به فرم قابل تایید برای موتورهای جستجو تبدیل میکند.

آنالیز و تحلیل رقبا

وب بلد با تحلیل عملکرد رقبای شما میتواند از نقاط قوت آنها برای پیشرفت وب سایت شما استفاده کرده و همچنین از ورود به زمینه هایی که منجر به شکست آنها در سئو شده اجتناب کند. این امر به مرور زمان یک استراتژی بی نقص و موثر در سئو را به ارمغان می آورد.

تهیه گزارش دوره ای از پیشرفت و اقدامات صورت گرفته

در حین اجرای پروژه بهینه سازی، گزارش های متنی و نموداری به صورت دوره ای و منظم از طرف وب بلد ارائه میشود تا به طور کامل شاهد روند سئو و نتایج آن باشید.

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

 1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)