این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

حتما شما خواننده گرامی به این موضوع واقف هستید که کسب و کارهای اینترنتی درآمد بالقوه بسیار بالایی دارد و فضای اینترنت فضایی بسیار پرپتانسیل برای ایجاد، توسعه و در نهایت کسب درآمد بیشتر برای کسب و کار شما میباشد.

اگر جز دسته از افرادی هستید که ایده استارتاپی در ذهن خود دارند و یا اگر صاحب کسب و کاری هستید و قصد دارید کار خود را به شکل صحیح و علمی توسعه دهید یکی از کارهای اصلی حضور فعال و موفق درشبکه های اجتماعی وداشتن وب سایت حرفه ای میباشد که شما بتوانید خدمات و محصولات خود را به کاربران اینترنت معرفی کنید و از این فضای پرپتانسیل کسب درآمد نمایید.

پروسه طراحی وب سایت حرفه ای توسط وب بلد 

 

نیازسنجی و برنامه ریزی برای طراحی سایت حرفه ای

اولین مرحله برای طراحی یک وب سایت حرفه ای و موفق بررسی کامل پروژه و اهداف مشتری میباشد. مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد پس برگزاری جلسات مشاوره و همفکری متخصصین با مشتری ، خلاصه و پروپزال پروژه را به صورت مکتوب تهیه میکند که به تایید طرفین خواهد رسید. مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد بر اساس اطلاعات بدست آمده از این پروپزال امکانات و ویژگی های مورد نیاز برای انجام پروژه طراحی سایت را استخراج مینماید.

 

طراحی وب سایت حرفه ای در شیراز

 

تحقیق و بررسی محتوا برای طراحی سایت حرفه ای

مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد  با تهیه سند نیازسنجی و برنامه ریزی ، مرحله تحقیق و بررسی در جهت چگونگی ارائه مناسب تر محتوا توسط تیم فنی و مدیر پروژه را آغاز می کند. در این مرحله برای طراحی حرفه ای سایت ، مدیر پروژه پیشنهادات خود را در جهت آغاز طراحی پیش طرح با کارفرما مطرح نموده و پس از توافق طرفین نتایج این همفکری با واحد طراحی وب­بلد مطرح می شود.

طراحی پیش طرح WireFrame

طراحی پیش طرح یا همان WireFrame بخش بسیار مهمی در طراحی سایت حرفه ای میباشد. طراحی پیش طرح می تواند الگوی بسیار مشخصی برای ادامه پروژه ترسیم کند. پس از تایید پیش طرح توسط کارفرما مرحله اصلی طراحی سایت آغاز خواهد شد. وب بلد در طراحی پیش طرح ها به جایگذاری قسمت های مختلف وبسایت می پردازد تا تصویر کلی از تجربه کاربری سایت تهیه گردد.

طراحی قالب اصلی سایت حرفه ای

در طراحی قالب اصلی وب سایت پروژه، صفحات ، گرافیک و رنگ بندی با توجه به نوع برندینگ کارفرما اجرا می شود که یکی از اصلی ترین رئوس کاری مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد برای طراحی سایت حرفه ای می باشد. وب بلد از قبل یک پیش طرح کلی توسط کارفرما ارائه داده است و به تایید ایشان رسیده است . ما با توجه به همان پیش طرح، طراحی قالب اصلی را اجرا میکند. در این مرحله کارفرما مجاز به اعمال 30 درصد تغییرات نسبت به پیش طرح خواهد بود.

کدنویسی وب سایت حرفه ای

مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد با توجه به پیش طرح تایید شده توسط کارفرما همزمان با طراحی سایت تیم کد نویسی وب بلد قسمت کد نویسی با زبان PHP را آغاز میکند. در این مرحله برای طراحی یک سایت حرفه ای تمامی امکانات مورد نیاز وب سایت با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا کد نویسی خواهد شد و به هیچ عنوان از پلاگین ها و کدهای آماده استفاده نمی شود. در کدنویسی وب سایت حرفه ای علاوه بر کارآیی درست سیستم ها باید به بازدهی سیستم سایت نیز توجه داشت تا وبسایت بتواند سرعت و بازدهی مناسبی را داشته باشد.

بازنگری و دیباگ

در این مرحله از طراحی سایت حرفه ای ، پروژه به صورت کامل بر روی یک آدرس آزمایشی در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا هم ایشان با سیستم طراحی شده توسط مرکز طراحی سایت در شیراز ، وب بلد بیشتر آشنا شود و هم به عنوان کاربر بتواند مشکلات احتمالی را شناسایی نموده و به مدیریت شرکت اعلام نماید. پس از آنالیز کامل سایت و رفع ایرادات احتمالی سایت آماده تحویل میباشد. در اینجا باید اعلام نماییم مرکز طراحی سایت شیراز، وب بلد مرحله به مرحله کارفرما را در جریان روند اجرای پروژه قرار میدهد و ایشان در هر مرحله رضایت خود را اعلام میدارد، ما همچنان برای رضایت کامل کارفرما حتی در این مرحله هم تا 15 درصد تغییرات را به صورت رایگان اجرا خواهیم نمود اما در صورت تغییرات بیشتر مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد به صورت جداگانه و آیتمی برای ایشان فاکتور صادر میکند.

 

طراحی وب سایت حرفه ای در شیراز

 

تحویل و آموزش

خوب، در این مرحله روند طراحی سایت حرفه ای توسط مرکز طراحی سایت حرفه ای در شیراز ، وب بلد به اتمام رسیده است. وب بلد طی یک جلسه سه ساعته با مشتری انجام می پذیرد. کارشناس وب بلد حداکثر دو نفر را به صورت همزمان آموزش میدهد و از تمامی مراحل آموزش فیلمبرداری میشود و در اختیار کارفرما قرار میگیرد. در این جلسه آموزشی کلیه امکانات پنل مدیریت وبسایت به کارفرما آموزش داده خواهد شد. پس از آموزش پنل مدیریتی سیستم به کارفرما ، فضای نمونه وبسایت به مدت یک هفته در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا ضمن تمرین موارد مختلف بدون نگرانی از اشکالات احتمالی سیستم را به صورت عملی فرا بگیرد. ضمنا در این دوره کارفرما می تواند نسبت به انتقال اطلاعات اصلی بر روی سایت نمونه اقدام نماید و مرکز طراحی سایت و اپلیکیشن شیراز ، وب بلد پس از انتقال کامل اطلاعات سایت را بر روی دامنه اصلی بارگزاری نماید. پس از این دوره یک هفته ای سایت بر روی دامنه اصلی کارفرما بارگزاری خواهد شد.

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

  1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
    1 سال پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)