این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

شرکت طراحی سایت در شیراز

 

شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد

شرکت سرو فناور هیوا با شماره ثبتی 45960 ، با نام تجاری وب بلد فعالیت خود در شهر شیراز از سال 1395 آغاز کرد. مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد با پشتوانه نیروی متخصص جوان و تحصیلکرده مفتخر است به صاحبان محترم مشاغل و همشهریان عزیز در شیراز خدمت رسانی ویژه کند. 

گروه وب بلد در سال 2016 میلادی با رویکردی انقلابی پا به عرصه تجارت الکترونیک گذاشت و از همان ابتدا با اهدافی آرمانگرایانه در زمینه تبلیغات و بازاریابی توانست استوار و پیشگام بماند.

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد مشتری مداری و رضایت کامل هر یک از مشتری ها است . خدمات و پشتیبانی را با نیاز سنجی مشتریان همگام می سازد تا زمانی ادامه خواهد داشت که نیاز مشتریان مرتفع گردد.

از سوی دیگر شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد با طراحی زیبا و ایده پردازی بی نظیر مطابق با نوع کسب و کار، خدمات و امکانات بیشماری را با نازلترین تعرفه ها به مشتریان خود ارائه دهد که با تیم حرفه ای خود در کوتاهترین زمان کاری طراحی سایت صورت می گیرد.

در شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد متناسب با بودجه شما طراحی صورت می گیرد و چیزی از کیفیت طراحی کم نمی شود فقط امکانات و خدمات کم و بیش می شود.

 

خدمات شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد

چالش انتخاب دامنه(دامین)

انتخاب نام دامنه در راه اندازی هر مدل کسب و کار اینترنتی مهمترین و اصلی ترین گام می باشد. انتخاب نام دامنه مهمترین تصمیم و سخت ترین کار برای راه اندازی وب سایت تجاری یا شخصی است ، چرا که شما پس از ثبت دامنه قرار است از وب سایت خود در کارت ویزیت خود ، سایر وب سایت ها ، سربرگ ها و غیره تبلیغ کنید ، حال اگر شما دامنه مناسبی ثبت نکنید هزینه های سنگینی که صرف این تبلیغات کرده اید به طور کامل از بین می رود و سپس مجدد باید وقت و هزینه خود را صرف پیدا کردن دامنه جدید و در نهایت تبلیغ آنها کنید. ما در شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد بر آنیم تا نامی درخور و متناسب با کسب و کار متقاضی ، انتخاب کنیم.

طراحی وب سایت در شیراز

شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد میتواند کسب و کار شما را در هر زمینه شغلی که هستید رونق ببخشد. ما با دانش و خلاقیت خود تعاملی قوی و پایدار بین شما و مشتریانتان برقرار میکنیم.  فرقی نمی کند کسب و کار شما چیست! شرکت تجاری، فروشگاه، باشگاه ورزشی، آکادمی آموزشی، پزشکی و درمانی، دایرکتوری، انتشارت، املاک، گردشگری و ... فرصت راه اندازی یک سایت کارآمد و توسعه کسب و کار در محیط آنلاین را از دست ندهید!

بهینه سازی جست و جو

اگر وب سایت شما مشتریان زیادی ندارد، اگر علاقمند هستید که بعد از طراحی سایت یا ارتقای وب سایتتان فروش بیشتری داشته باشید و از طریق اینترنت بیشترین مشتری ممکن را دریافت نمایید، می بایست در نتایج موتور های جستجو در رتبه اول قرار گیرید، باید وب سایت خود را همزمان برای موتور های جستجو و مشتریان بهینه سازی کنید.

شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد با با چندین پروژه موفق توانسته است گام های موفقی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت بردارد. این شرکت با پای بندی به استاندارد های موتور های جستجو با ارائه بهترین راهکار های سئو در خدمت مشتریان محترم می باشد.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل در شیراز

طراحی اپلیکیشن از خدمات اصلی شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد است علاوه بر سایتی که تاکنون داشته اید اکنون می بایست به مشتریان خود امکان دسترسی بیشتر به شما از طریق تلفن های همراه را بدهید. این که شما یک اپلیکیشن روی موبایل مشتریان داشته باشید کار عملی و بسیار مفید است. متخصصین ما می توانند با طراحی های جذاب و مشتری پسند کسب و کار شما را وارد این تکنولوژی سود آور کنند.  از این طریق محصولات یا خدمات شما به راستی وارد بازارهای داخلی و یا خارجی خواهند شد.

 

بازاریابی اینترنتی در شیراز

از اهداف مهم شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد در این زمینه هدایت هدفمند مشتری به وب سایت شما و صفحات شما است. توجه به این نکته که تبلیغات آنلاین در تجارت امروزه به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی در دست شرکتهای پیشرو در این زمینه است و ایجاد ترنولهای عظیم مالی بر مبنای تجارت اینترنتی برای اینگونه شرکتها ما را بر آن داشت تا با ایجاد مدلهای علمی در این زمینه بتوانیم برنامه های مدونی را به شرکتهای مختلف جهت عرضه محصولاتشان در بازارهای هدف ارائه نماییم. 

نحوه کار شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد

ایده پردازی

به محض آشنا شدن شما با شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد و بستن قرارداد یک گروه حرفه ای و متخصص برای شما ایده پردازی مینمایند. با انجام جلسات و مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان طرح و برنامه ریزی مینمایند. به یاد داشته باشیم طراحی یک وب سایت ایده آل طرح و برنامه میخواهد که حتی اگر شما برای آن هیچ طرحی نداشته باشید ما در مجموعه شرکت این کار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهیم.

برگزاری جلسات و گفتگو

در مرحله بعد با توجه به طرحی و برنامه ای که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم مشخص گردید، با انجام جلسات مختلف درون شرکت و تجزیه و تحلیل و آنالیز طرح شما بهترین فاز کاری را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را طراحی نماید پیاده سازی خواهیم نمود. این بخش از خود فازهای طراحی تا پشتیبانی وب سایت و بهینه سازی آن در موتورهای جستجو را پوشش خواهد داد.

شروع طراحی

مهمترین بخش که مشتریان هم دلواپس آن هستند بخش شروع و ادامه طراحی میباشد. شما این نگرانی را نداشته باشید چرا که در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید به محل شرکت دعوت خواهید شد تا شخصا مراحل طراحی وب سایت خود را ببینید و نظر شخصی خود را اعلام نمایید. شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد سعی بر آن دارد تا نهایت رضایت شما را جلب نماید.

تحویل وب سایت

در نهایت زمانی همه مراحل قبلی خودش را نشان میدهد که شما وب سایت خود را با آدرسی که قبلا ثبت نموده اید توسط اینترنت ببینید. مطمئن باشید حتی در این مرحله اگر مشکلی وجود داشته باشد یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال خواهد شد.

همکاری و توسعه وب سایت

روند رو به رشد و پیشرفت وب سایت واقعا زمانی تحقق پیدا مینماید که این همکاری بین شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد و شما مشتری گرامی ادامه داشته باشد. لذا سیاست ما بر آن است که در تمام لحظات در کنار شما هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح باشیم.

چرا وب بلد ؟

ما میتوانیم هر آنچه درذهن شماست را به واقعیت تبدیل کنیم. شرکت طراحی سایت شیراز ، وب بلد تیمی کارآزموده و خلاق است که میتواند با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت بزرگترین ایده ها را به شکلی کاملا حرفه ای اجرا کند. فقط کافیست تصورات خود را باور کنید و طعم شیرین رویایتان را با ما به دنیای واقعی بیاورید.

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

  1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
    1 سال پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)