این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

طراحی وب سایت مراکز تجاری در شیراز

طراحی وب سایت مراکز تجاری در شیراز

اهمیت وب سایت های مراکز تجاری

امروزه وجود مراکز تجاری یکی از اهداف جذب سرمایه افراد و در اختیار گذاشتن تمامی نیازهای مشتریان میباشد. خیلی از افراد آنلاین قبل از رفتن به مراکز خرید این انتظار را دارند تا در رابطه با آن مرکز تجاری، اطلاعاتی را کسب نمایند تا با دید بازتر گام های خود را بردارند. لذا شرکت طراحی  و توسعه اطلس وب با داشتن کادری مجرب میتواند چنین وب سایتهایی را طراحی و پیاده سازی نماید. حتی با ترفندهای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو یا همان  SEO - Search Engine Optimization  میتوانیم طراحی وب سایت شما را در بالاترین رتبه در موتورهای جستجو مانند گوگل قرار دهیم تا بهتر و موثرتر دیده شوید. نمونه کارهای مرکز طراحی وب سایت شیراز ، وب بلد میتواند این ادعا را ثابت نماید.

مهمترین اهداف وب سایت های مراکز تجاری

 1. کمک به ایجاد اشتغال و خلق فرصتهای جدید
 2. شناسایی بهینه عوامل مؤثر در بازارهای هدف توسط تشکیلات جامع و کارا
 3. معرفی مراکز تجاری خود جهت جذب سرمایه گذاران و جلب مشارکت کنندگان از خارج
 4. کاهش هزینه های بازاریابی، تبلیغات و ...
 5. انتقال فرصتهای تجاری، سرمایه گذاری و مناقصات بین المللی در بازار هدف بـه فعالان اقتصادی در داخل کشور
 6. ارائه اطلاعات اقتصادی و تجاری به مشارکت کننـدگان و بهـره بـرداران در مراکـز تجاری و نیز اطلاع رسانی حرفـه ای بـه منظـور معرفـی امکانـات و توانـایی هـای صنعتی کشور و اخذ اطلاعات مورد نیاز و تلاش در جهت ایجاد تماسهای مـؤثر رو در رو برای اعضای مرکز
 7. شناسایی دقیق بازارهای هدف از طریق انجام فعالیتهای بازارشناسی و بازاریابی
 8. حضور فعال و مؤثر در سازمانهای تخصصی و بین المللی مرتبط با تجارت
 9. معرفی مغازه ها و امکانات گردشی و تفریحی در مرکز تجاری

و بسیاری دیگر از موارد که در نهایت شما را مجاب خواهد نمود تا یک وب سایت مرکز تجاری داشته باشید. البته در یک وب سایت در زمینه مرکز تجاری خیلی از بخش ها و طبقات و دپارتمان های مختلف را میتواند معرفی نمود تا بازدید کنندگان در ابتدا از طریق وب سایت بتوانند با آن مرکز ارتباط داشته باشند. این بخش ها میتواند شامل غرفه ها و مغازه ها و رستوران ها و کافی شاپ ها و امکانات تفریحی و بسیاری دیگر از بخش ها باشد که میتوانید به خوبی از طریق وب سایت آنها را معرفی نمایید.

در زمان طراحی چنین وب سایت هایی حتما به بروز رسانی و پیشرفت آن در آینده فکر خواهیم نمود. چرا که هر لحظه ممکن است بخش جدیدی به مرکز تجاری مورد نظر اضافه گردد و بلافاصله لازم هم باشد تا در وب سایت این بخش جدید منعکس گردد. بنابراین به گونه ای کار طراحی و برنامه نویسی را برای شما انجام خواهیم داد که در نهایت هر زمانی که نیاز به اضافه نمودن بخش و صفحه جدیدی باشد، مشکلاتی سر راه قرار نگیرد.

ویژگی های اختصاصی طراحی سایت مراکز تجاری

 1. اجاره فروشگاه و مغازه همراه با اطلاعات کامل آنها
 2. حمایت کنندکان مادی و معنوی مرکز و صفحه ویژه برای کمک به مرکز تجاری
 3. مطالب ویژه
 4. نمایندگی ها
 5. فرم درخواست نمایندگی
 6. اعلام تاریخ حراجی ها

مدت زمان طراحی سایت مراکز تجاری در شیراز

مرکز طراحی وب سایت در شیراز ، وب بلد عموماً طی مدت چهل و پنج روز سایت های مراکز تجاری را آماده تحویل نهایی می کند و در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. در صورتی که سایت مورد نیاز شما امکانات اختصاصی و شرایط خاص تری داشته باشد مدت زمان طراحی سایت به نسبت آنها متفاوت خواهد بود. مدت زمان طراحی نهایی سایت در جلسات آنالیز تعیین می شوند.

 

برخی خدمات مرکز طراحی سایت شیراز برای تمامی مشتریان:

یکسال پشتیبانی رایگان

یکسال دامنه رایگان (com یا ir)

یکسال هاست نامحدود رایگان

ایمیل های اختصاصی نامحدود

مشاوره سئو رایگان برای پیشرفت سریع سایت

تضمین برگشت وجه به مشتری در صورت دیرکرد یا عدم تعهد به مفاد قرارداد

سیستم مدیریت محتوای (CMS) اختصاصی

چرا وب بلد؟

درست است که مرکز تجاری شما به زودی توسط خود مردم و بازدید کنندگان حقیقی شما به دیگران معرفی خواهد شد، ولی سئو سایت و بهینه سازی این وب سایت در موتور جستجوی گوگل هم میتواند یکی از مهمترین مزیت های وجود مرکز تجاری مورد نظر در فضای مجازی باشد. تیم خلاق و توانمند وب بلد در مرکز طراحی وب سایت شیراز ، وب بلد در زمان طراحی سایت شما را به بالاترین و بروز ترین استانداردهای طراحی سایت در بخش سئو پیاده سازی خواهد نمود که در نهایت بهترین و موثرترین نتیجه را برای شما داشته باشد.

در این مقاله که در مرکز طراحی وب سایت شیراز ، وب بلد  برای شما تهیه و تدوین شده است ، قصد داشتیم تا شما خوانندگان و کاربران محترم وب سایت خودمان را با این نوع جدید کسب درآمد آشنا نماییم تا در نهایت شما هم بتوانید از این منبع درآمدی بسیار بزرگ بی نصیب نباشید.

اگر تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد و مشاوره کامل تلفنی و حضوری برای شما انجام گردد میتوانید از صفحه وب سایت تماس با ما اقدامات اولیه را انجام دهید.

امیدواریم طراحی وب سایت شیراز ، وب بلد  بتواند گامی کوچک را برای موفقیت شما در فضای کسب و کار مجازی بردارد و به عنوان یار شما و در کنار شما بتوانیم یک وب سایت بسیار زیبا و کاربر پسند و البته بسیار کارآمد را برای شما طراحی و پیاده سازی نماید.

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

 1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)