این سایت به فروش می رسد! تماس با : 09906122448

طراحی سایت تخفیف گروهی

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت تخفیف

مشتریان که به صورت حضوری و چه به صورت مجازی و آنلاین به دنبال یافتن کالای ارزانتر و گشتن به دنبال آنها هستند. آنها این فرصت را دارند تا مغازه های مختلف را دیده و کالای خود را با بهترین قیمت نسبت به مغازه دیگر خریداری نمایند. در فضای مجازی حق انتخاب آنها بسیار بیشتر میباشد، چرا که با بستن یک تب در مرورگر اینترنتی خودشان میتوانند وب سایتی را ترک کرده و با جستجوی بهتر به وب سایت و فروشگاه دیگر برسند. بنابراین دادن تخفیف بر روی هر کالایی میتواند کاربران را ترغیب نمایند که خرید خود را بیشتر نموده و به شما و وب سایتتان اعتماد بیشتری نمایند.
از این رو چند سالی است که وب سایت های تخفیف گروهی هم طراحی و پیاده سازی شده اند و بسیاری از کاربران آنلاین هم از آنها استقبال زیادی نموده اند. این وب سایت ها با صاحبان کسب و کارها که میتواند موضوعات بسیار گسترده ای را شامل شود قراردادهایی را بسته و در قبال خرید مشتریان آنها از طریق وب سایت تخفیف شما، درصدی از خرید به عنوان پورسانت در اختیار شما قرار داده میشود.

تنوع کالاها و خدمات در چنین وب سایت هایی میتواند نظر هر کاربر آنلاینی را به خود جلب نماید. دادن کوپن های تخفیف میتواند برای هر کاربری بسیار جالب باشد و آنها را ترغیب به خرید بیشتر نمایند. مطمئنا با داشتن تنوع کالایی و خدمات و سرویس ها، موتور های جستجو مانند گوگل هم از وب سایت شما خوشش خواهد آمد و نسبت به وب سایت های دیگر رتبه بالاتر و بهتری را پیدا خواهید نمود.
همچنین میتوانیم با طراحی یک سیستم جستجوی درون وب سایتی، قابلیت دسترسی کاربران به محصولاتی که به آنها تخفیف خورده است را ساده تر نمایید. مطمئن باشید کاربران در نهایت از وب سایتی خوشش خواهد آمد که اطلاعاتی را که به دنبالش است را پیدا نماید. در نهایت با طراحی یک وب سایت تخفیف میتوانید آینده خود را روشن تر ترسیم نمایید و فعالیت خود را در عرصه اینترنت آغاز نمایید.

داشتن پنل مدیریتی صاحب و مدیر وب سایت بسیار بخش مهمی محسوب میگردد. به شما این اطمینان را میدهیم که این بخش را با بالاترین کیفیت و تکنولوژیطراحی نماییم تا در نهایت راحتتر بتوانید وب سایت خود را مدیریت نمایید. حتما در پنل مدیریتی شما سطوح دسترسی مختلفی را در نظر خواهیم گرفت تا با استخدام افراد مختلف بتوانید راحتتر وب سایت را مدیریت نمایید. برای مشاهده پنل های مدیریتی ما که به صورت انحصاری برای مشتریان و وب سایت ها طراحی شده است باید حتما با هماهنگی قبلی در مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد حضور به هم رسانید تا بتوانیم بالاترین سرویس را در اختیار شما قرار دهیم. پنل های مدیریتی ما، تجربه 15 ساله ما در زمینه طراحی و پیاده ساری وب سایت ها و سلیقه های مختلف مشتریان ما میباشد. حتما شما مشتری عزیز هم چنانچه اولیت هایی در پنل مدیریتی مد نظرتان میباشد میتوانید با بخش طراحی و برنامه نویسی شرکت در میان گذاشته تا با بالاترین کیفیت آن بخش برای شما طراحی و پیاده سازی گردد.


حتما صفحه ای در طراحی وب سایت خواهیم داشت تا کاربران بتوانند تخفیفی که مد نظرشان میباشد را در سریع ترین حالت ممکن به دوستان و آشنایانشان معرفی نمایند تا با این تکنیک بتوانیم کاربران بیشتری را به سمت وب سایت شما سرازیر نماییم. تعداد کاربران بالاتر به معنی داشتن رتبه بهتر و داشتن رتبه بهتر باعث اطمینان نمودن کاربران به وب سایت شما خواهد شد.
صفحه اصلی وب سایت شما را با بهترین تکنیک طراحی خواهیم نمود چراکه کاربران با رویت صفحه نخست وب سایت راحت تر میتوانند تصمیم گیری نمایند. آنها در این صفحه میتوانند تمامی تخفیف های برتر موجود در وب سایت را مشاهده نمایند و بر روی آنها کلیک نمایند. حتی بخش تبلیغات هم برای شما تعبیه خواهیم نمود. چراکه مطمئنا صاحبان کسب و کارها تمایل دارند تا از کاربران آنلاین وب سایت شما استفاده نموده و بهترین جا و فضای وب سایت شما تبلیغات بنری خود را قرار  دهند.

البته باید به دوستان عزیز عرض نماییم که معمولا خود وب سایت های فروشگاهی که مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد بهترین ها را در این زمینه طراحی و پیاده سازی نموده است، میتواند دارای سیستم و مکانیزم تخفیف در تمامی ابعاد وب سایت های تخفیف گروهی نیز باشد. طراحی بخش  تخفیف ها در یک وب سایت فروشگاهی میتواند شامل تخفیف های مناسبتی، تخفیف بر اساس میزان خرید ، تخفیف بر اساس شرکت در قرعه کشی و برنده شدن آن ، تخفیف های فصلی و بسیاری دیگر از مکانیزم های تخفیفی نیز باشد.

ویژگی های عمومی مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد در طراحی وب سایت تخفیف و خرید گروهی

 1. طراحی صفحه وب دسته بندی گروه ها و کالاها
 2. طراحی صفحه وب تعریف پلن ها  مختلف تخفیف برای کاربران
 3. طراحی صفحه وب معرفی محصولات به دوستان و دعوت از دوستان برای عضویت در سایت
 4. طراحی صفحه وب امتیاز دهی به کاربران و تبدیل امتیاز کاربران به پول برای خرید از سایت
 5. طراحی صفحه وب دادن کوپن تخفیف برای دادن انگیزه بیشتر به کاربران برای خریدهای بیشتر

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نمایید. مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد در کنار شماست.

مدت زمان طراحی سایت تخفیف 

مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد عموماً طی مدت دو ماه سایت های تخفیف را آماده تحویل نهایی می کند و در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. در صورتی که سایت مورد نیاز شما امکانات اختصاصی و شرایط خاص تری داشته باشد مدت زمان طراحی سایت به نسبت آنها متفاوت خواهد بود. مدت زمان طراحی نهایی سایت در جلسات آنالیز تعیین می شوند.

پیشنهاد مرکز طراحی سایت شیراز

شما میتوانید از طریق راه های تماس با ما نسبت به تعیین وقت برای مشاوره و آنالیز با کارشناسان مرکز طراحی سایت شیراز ، وب بلد هماهنگی های لازم را انجام دهید.

برخی خدمات مرکز طراحی سایت شیراز برای تمامی مشتریان:

 1. یکسال پشتیبانی رایگان
 2. یکسال دامنه رایگان (com یا ir)
 3. یکسال هاست نامحدود رایگان
 4. ایمیل های اختصاصی نامحدود
 5. مشاوره سئو رایگان برای پیشرفت سریع سایت
 6. تضمین برگشت وجه به مشتری در صورت دیرکرد یا عدم تعهد به مفاد قرارداد
 7. سیستم مدیریت محتوای (CMS) اختصاصی

لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام
نظرات

 1. وب بلد (سابقه: 127 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)